Sam usisavač Samsung SC8870 isključio se tijekom rada

Sergej
1
odgovor
225
posjeta

Pozdrav! Imam usisavač Samsung SC8870. Dakle, tijekom rada je prekinuo vezu. Ostavio sam da se potpuno ohladi i zamijenio baterije, ali ne radi. Motor se uključuje i isključuje odmah na sekundu, nakon dvije sekunde ponovo se uključuje i isključuje, kao da se netko prepušta prekidaču. Što bi moglo biti? Bila bih vam zahvalna na savjetu.

Komentari posjetitelja
  1. stručnjak
    Amir Gumarov
    stručnjak

    Bok U vašem slučaju, takvo ponašanje usisavača može uzrokovati dva faktora:

    1. Neispravan termički relej;
    2. Neispravnost motora.

    U svakom slučaju morate rastaviti usisavač i gledati.

    Prema prvoj točki: pokušajte upisati usisavač izravno bez termičkog releja, samo pazite da kontakt koji leži na ovom senzoru sada ide izravno u tijelo četke. Ako to ne pomogne, prijeđite na korak 2. Motor ima puno stvari koje mogu prouzrokovati takav kvar, od četkica do namotavanja, pa ako nema iskustva s popravkom, nemojte dovesti stručnjake za dijagnostiku. Također na webu postoji mnogo ponuda u kojima možete kupiti analog motora u roku od 1000 rubalja.

    postskriptum ponekad se dogodi da se filtar snažno začepi usisavanjem zraka i da motor "priguši" pregrijavanje. Isključuje se, naravno, ne nakon 2 sekunde, poput vaše, već nakon 10-20, ali svejedno vrijedi provjeriti.

    Priložene fotografije:

bazeni

pumpe

zagrijavanje