Samotný vysávač Samsung SC8870 sa počas prevádzky vypol

Sergei
1
odpoveď
225
návštevy

Zdravím! Mám vysávač Samsung SC8870. Počas práce sa teda odpojil. Nechal som ho úplne vychladnúť a vymenil som batérie, ale nefunguje to. Motor sa zapína a vypína okamžite len na sekundu, po dvoch sekundách sa zapne a vypne, akoby sa niekto pýtal vypínačom. Čo to môže byť? Bol by som vďačný za radu.

Komentáre návštevníkov
  1. expert
    Amir Gumarov
    expert

    ahoj Vo vašom prípade môže byť toto správanie vysávača spôsobené dvoma faktormi:

    1. Chybné tepelné relé;
    2. Porucha motora.

    V každom prípade musíte vysávač rozobrať a pozerať.

    Podľa prvého bodu: skúste vysávač spustiť priamo bez tepelného relé, len sa uistite, že kontakt, ktorý leží na tomto senzore, ide priamo do tela kefy. Ak to nepomôže, prejdite na krok 2. Motor má veľa vecí, ktoré môžu spôsobiť takúto poruchu, od kefy po navíjanie, takže ak neexistujú žiadne skúsenosti s opravou, nenoste odborníkov na diagnostiku. Tiež na webe existuje veľa ponúk, kde si môžete kúpiť analóg motora v rámci 1000 rubľov.

    PS: niekedy sa stáva, že filter je silne zanesený prívodom vzduchu a prehriatím motora. Vypína sa, samozrejme, nie po 2 sekundách, ako je tá vaša, ale po 10-20, ale stále stojí za kontrolu.

    Priložené fotografie:

bazény

čerpadlá

otepľovanie